
Konzultációs beszélgetés a Jobbik és a Rosszabbik Részemmel a családkonzulens (CsK) képzésről
Konzulens: Üdvözlöm Önöket, foglaljanak helyet! Jó lesz így, kényelmes?Rosszabbik Részem: (motyogva) „Jó lesz?” Pff… felesleges az egész…Konzulens: Parancsol? Elnézést, nem értettem!Jobbik Részem: (ingerülten sziszeg a